Sākumlapa Apkārtne

Apkārtne

Vēsturiskais centrs

VILLA 11 ir renovēta vēsturiska ēka, kas atrodas Rīgas vēsturiskajā centrā Vīlandes ielā 11. Tikai dažu soļu attālumā ir pieejamas visas centra priekšrocības – dažādi veikali, skolas un bērnudārzi, kafejnīcas un restorāni, vēstniecības, kā arī skaistie pilsētas dārzi un parki atpūtai svaigā gaisā.

Villa 11

Viss vienuviet

Kafijas smarža un brokastis dažu soļu attālumā

Garda kafija mājīgajā A.L.L. Cappuccino atrodama ielas pretējā pusē, svaigi cepta maize un nepārspējamas smalkmaizītes populārajā Mulberry tepat aiz stūra turpat blakus arī Michellin rekomendētais SHŌYU ramen nūdeļu restorāns.

 

 

Vēstniecību rajons

Kluso centru kā prestižu atrašanās vietu izvēlējušās tādu valstu vēstniecības kā Spānija, Grieķija Itālija, Uzbekistāna, AAE, Somija, Ukraina, u.c.

 

 

 

 

 

Nesteidzīgas pastaigas

Vien 5 minūšu gājienā atrodas ainaviskie Viesturdārzs un Kronvalda parks, kuram cauri plūst Rīgas kanāls.

 

 

 

 

 

Daudzpusīgā andrejsala

Tepat netālu atrodas populārais atpūtas un radošais Andrejsalas kvartāls, kas piedāvā iespēju baudīt gan smalkas vakariņas, gan jautru naktsdzīvi. Turpat blakus arī Andrejostas jahtu piestātne un Pasažieru osta.

 

 

 

 

Muzeji

Īsas pastaigas attālumā atrodas tematiski dažādi muzeji: Jūgendstila muzejs, mākslienieka Jāņa rozentāla studija, RSU anatomijas muzejs, Paula stradiņa medicīnas muzejs, Latvijas nacionālais mākslas muzejs u.c.

 

 

 

 

Jūgendstila pērles

Līdzīgas UNESCO Pasaules kultūras mantojuma sarakstā iekļautas jūgendstila pērles kā Villa 11 atrodamas visapkārt – tūristu iecienītā Alberta iela, Elizabetes iela u.c.

 

 

 

 

1

/6

Tuvumā

Intereses punkti 10 min atālumā no VILLA 11